Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20
, , , , e.a.

Augustijns leiderschap

Liefde in de organisatiepraktijk

Gebonden Nederlands 2025 1e druk 9789024466375
Nog niet verschenen, verwacht op 25‑04‑2025
39,90

Samenvatting

De uitdagingen van de huidige tijd vragen om leiders met een goed afgesteld moreel kompas, die kunnen verbinden door een empathische benadering van mens en gemeenschap, om duurzaam succes te realiseren. Dit zijn kernaspecten van Augustijns leiderschap, een baanbrekende leiderschapsstijl die is gedestilleerd uit de primaire bronnen van bisschop en filosoof Augustinus van Hippo.

Augustijns leiderschap is het resultaat van een jarenlange zoektocht naar menselijker ondernemen, en voorziet inzichten uit de economie en bedrijfskunde van een filosofisch-theologisch fundament. Zestien gevalsstudies makten inzichtelijk hoe het leiderschapsmodel van Augustinus gestalte kan krijgen in bedrijfsvoering en beleid.

Specificaties

ISBN13:9789024466375
Taal:Nederlands
Bindwijze:gebonden
Aantal pagina's:448
Uitgever:Boom
Druk:1
Verschijningsdatum:25-4-2025
Hoofdrubriek:Leiderschap
ISSN:

Over Paul van Geest

Prof. Dr. Paul van Geest is hoogleraar Patristiek en Augustijnse studies aan de theologische faculteit van de Vrije Universiteit Amsterdam en de Katholieke Theologische Faculteit Tilburg.

Andere boeken door Paul van Geest

Over Joyce Rupert

Joyce Rupert werkt als freelance onderzoeker en adviseur.

Andere boeken door Joyce Rupert

Over Harry Commandeur

Prof. dr. Harry Commandeur is bestuurder en hoogleraar industriële economie en bedrijfshuishoudkunde aan de Erasmus School of Economics van de Erasmus Universiteit Rotterdam.

Andere boeken door Harry Commandeur

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Augustijns leiderschap