Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Moederziel

Sophie was vijf jaar toen haar moeder wegging om nooit mee terug te keren

Paperback Nederlands 2020 9789026349867
Vandaag voor 23:00 uur besteld, morgen in huis

Samenvatting

'Moederziel' van Sophie Zeestraten is en hoopvol en inspirerend boek over veerkracht, moed en de kracht van vergeving, voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en Brené Brown.

Vijf jaar is Sophie als haar moeder van de ene op de andere dag haar gezin verlaat en nooit meer terugkomt. Hoewel Sophie zich haar hele jonge leven afvraagt waarom haar moeder is vertrokken, is ze een modelleerling op school en vliegt ze in no time door haar studie.

Eenmaal volwassen heeft ze alles wat ze zich kan wensen: een goede baan, een mooi huis, een lieve man en twee prachtige dochters… maar toch is daar altijd het gevoel van gemis. Als Sophie op haar veertigste een burn-out heeft, besluit ze het contact met haar moeder te herstellen.

Pijnlijke en hoopvolle nieuwe inzichten over vroeger komen aan het licht; het zijn de puzzelstukken die Sophie in staat stellen haar verleden en zichzelf te accepteren.

'Ik hoop dat mijn verhaal je bewust maakt van de veerkracht die ieder mens heeft op de momenten dat het leven je uitdaagt. Uiteraard is niet ieders moeder weggegaan toen hij of zij vijf jaar oud was, maar we hebben wél allemaal een verhaal. Dit is het mijne.'

Specificaties

ISBN13:9789026349867
Taal:Nederlands
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:224
Druk:1
Verschijningsdatum:17-6-2020
Hoofdrubriek:Psychologie
ISSN:

Lezersrecensies

Wees de eerste die een lezersrecensie schrijft!

Geef uw waardering

Zeer goed Goed Voldoende Matig Slecht

Over Sophie Zeestraten

Sophie Zeestraten (1974) studeerde rechten en werkte jarenlang in de advocatuur en bij de overheid. Tegenwoordig heeft ze haar eigen therapie- en coachingspraktijk. Ze woont met haar gezin in Den Haag.

Andere boeken door Sophie Zeestraten

Inhoudsopgave

Voorwoord 13

1 Een tijdje thuis 21
2 Wie ben ik? 33
3 Het project 55
4 Frozen in time 81
5 De kaart 105
6 Een zware dobber 123
7 In puin 137
8 ‘Straks is het te laat’ 147
9 Het weerzien 155
10 Mijn eigen weg 163

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Moederziel