Op werkdagen voor 23:00 besteld, morgen in huis Gratis verzending vanaf €20

Great to Cool

Brain candies with a bite!

Paperback Engels 2011 1e druk 9789461560339
1
Voormalig Nr. 1Totaal 38 dagen
EvergreenTotaal 404 dagen
Verwachte levertijd ongeveer 2 werkdagen

Samenvatting

René C.W. Boender (1958) was amper twintig toen zijn internationale carrière in marketing en advertising begon. Het Amerikaanse McCann gaf hem de kans van zijn leven! Hij werkte aan grote campagnes van Goodyear tot Coca-Cola, van Ola tot L'Oréal, van Nestlé tot H&M. Begin jaren '90 begon hij zijn eigen bureau, BBCW. Sinds 2000 geeft hij keynotes, gastcolleges en adviseert hij als brainagent, innovatiefuturist en trendteller grote internationals en CEO's.

'Great to Cool' is het boek dat hij zijn publiek heeft beloofd te schrijven en waarin hij met veel energie zijn kennis, ervaring en visie deelt als braincandies met een bite. Het vergroten van business happiness is wat René Boender met zijn keynotes en dit boek voor ogen heeft. Je wordt er pagina na pagina gelukkiger van. 100% sure!

'Great to Cool van marketing- en reclameroutinier René Boender biedt veel voor de ondernemer die zichzelf of anderen energie, inspiratie of gewoon leuk leesvoer toewenst. 290 luchtige bladzijdes waar je energie van krijgt.' De Telegraaf

'Het boek leest als een prettige reis in een sprinter waar wordt omgeroepen: "Goedendag dames en heren, u bevindt zich in de sprinter naar Business Happiness. Wij zullen de volgende tussenstops maken: denk in beelden, ga spelen, vertel verhalen, manage perceptie, wees excellent en verover breinpositie. Onze huiscateraar komt zometeen bij u langs met braincandies om deze reis te veraangenamen. Kijkt u ondertussen rustig om u heen en vooral naar buiten, zet de luiken open en ga op avontuur. Treed buiten uw kaders en sta open voor de constante die verandering heet. Wij nemen u mee op reis en wees niet bang om af en toe op een vreemde trein te spingen als die voorbijkomt.' - Molblog

'Om groot te worden moet een bedrijf eerst en vooral cool zijn. In Great to Cool lees je in 111 hoofdstukken hoe een "cool" bedrijf te worden, en wat je moet doen als Steve Jobs opeens je concurrent wordt. Het is het evangelie van reclameman René Boender, actieve brain-agent bij windkracht tien.' - De Pers

'Een absolute bestseller en aanrader' - BNR

Specificaties

ISBN13:9789461560339
Taal:Engels
Bindwijze:paperback
Aantal pagina's:288
Druk:1
Verschijningsdatum:5-5-2011
Hoofdrubriek:Advisering

Expertrecensies (3)

recensie
Great to Cool
Rob van Nes | 14 september 2012
Een interessante lezing van René Boender was de aanleiding voor het lezen van zijn boek 'Great to Cool'. Al snel bekroop mij daarbij het bioscoop/boek-gevoel. Moet je de film zien als je het boek hebt gelezen en/of andersom.
Lees verder
recensie
Great to Cool
Jan Jacob Bos | 5 augustus 2011
'Birds go flying at the speed of sound' (uit een liedje van Coldplay) speelde direct door mijn hoofd toen ik 'Great to Cool' las. De snelheid waarmee René Boender het ene na het andere onderwerp behandelt gaat inderdaad met de snelheid van het geluid. Hij noemt het zelf 'braincandies'. Zijn de snoepjes snel op, of heeft u er langer plezier van?
Lees verder
recensie
Great to Cool: laat het u smaken
Ronald Buitenhuis | 19 mei 2011
René Boender adviseerde onder meer merken als Coca Cola, Ola, Goodyear en L’Oréal. Het leverde hem een schat aan ervaring op. Ervaringen nu gebundeld als lekker weghappende ‘snoepjes’ in het boek Great to Cool. Ofwel: just do it! Als u tenminste tegen Amerikaans optimisme kunt.
Lees verder

Lezersrecensies

4.6 van de 5
73 stemmen
63
2
1
1
6

Interviews en artikelen (1)

interview
René Boender: ‘Er is nog nooit zomaar een gebraden duif naar binnen gevlogen’
Hans van der Klis 14 april 2011 In Great to Cool heeft ‘brain agent’ René Boender, tegenwoordig een veelgevraagd spreker, zijn beste ideeën verzameld. Op het omslag heeft hij alvast vermeld dat het een bestseller is, iets dat hij als kleine jongen leerde van Jan Cremer. Het cijfer 100.000 springt meteen in het oog. Alleen de oplettende lezer ziet dat er ‘Op verzoek van 100.000 keynote-bezoekers’ staat. ‘De oertechniek van Vance Packard’, stelt Boender. ‘De klassiekers zijn wij ten onrechte vergeten.’

Over René C.W. Boender

René C.W. Boender (1958) is al ruim tien jaar een veelgevraagd spreker. Hij treedt op over de hele wereld met zijn 'verras, verander en verover' keynote. Iedere keer weer, weet hij zijn publiek te raken en te motiveren om op weg te gaan naar meer (zakelijk) geluk. Op uitnodiging adviseert hij als brain-agent, innovatiefuturist en trendteller grote internationals en CEO's, en geeft hij gastcolleges aan internationale universiteiten. Afgelopen jaar verschenen zijn twee bestsellers, 'Great to Cool' en 'Generatie Z'.

Andere boeken door René C.W. Boender

Managementboek Top 100

Rubrieken

Populaire producten

    Personen

      Trefwoorden

        Great to Cool